Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Mario Advanced 2 - Mario World

Přidáno 21. 1. 2023 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry Mario Advanced 2 - Mario World

Mario Advanced 2: Super Mario World od společnosti Nintendo je jedna z nejoblíbenějších her pro Game Boy Advance. Byla vydána v roce 2002 a rychle se stala oblíbenou mezi fanoušky. V tomto článku si podrobněji prohlédneme tuto klasickou hru a to, co ji dělá tak výjimečnou.

Super Mario World je klasická hra, která se původně objevila na konzoli Super Nintendo. Hra byla později převedena na Game Boy Advance a vylepšena o některé funkce, aby byla lépe přizpůsobena pro mobilní hraní. V této hře hráč ovládá hlavní postavu Mario, která se snaží zachránit princeznu Peach před zlým Bowserem.

Hra obsahuje mnoho různých úrovní, které hráč musí projít, aby dokázal zachránit princeznu. Každá úroveň je plná překážek, nepřátel a tajemství, která hráč musí objevit. Mario má k dispozici různé schopnosti, jako je skákání, běhání a používání power-upů, aby se mu podařilo porazit nepřátele a projít úrovně.

Jedním z nejzajímavějších prvků této hry je možnost objevovat tajné cesty a úrovně. Hráči musí hledat tajné vstupy, aby objevili nové a náročnější úrovně, které se od klasických úrovní liší svým designem a výzvami.

Grafika hry je pro Game Boy Advance velmi kvalitní a barevná, což umožňuje hráčům plně si užít hraní na mobilní konzoli. Hudba a zvukové efekty jsou také vynikající a přispívají k celkovému zážitku ze hry.

Celkově je Mario Advanced 2: Super Mario World skvělou hrou pro fanoušky Mariových her a pro ty, kteří si chtějí zahrát klasickou platformovou hru na své Game Boy Advance konzoli. Hra nabízí hodiny zábavy a výzvy a je jedním z nejlepších titulů na této konzoli.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky