Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Tweety and the Magic Gems

Přidáno 21. 1. 2023 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Tweety and the Magic Gems, v Japonsku známý jako Tweety's Hearty Party, je párty videohra vyvinutá společností Kotobuki System a vydaná společností Kemco v roce 2001 pro Game Boy Advance. Hra byla k dispozici při uvedení konzole na trh. Tweety and the Magic Gems je párty videohra. Hra má podobu tradiční deskové hry. V každém tahu si hráč musí vytáhnout kartu a posunout se o počet políček uvedených na kartě. Musí najít požadovaný počet drahokamů rozesetých na dílčích deskách města. Místa na hrací desce obsahují obchody s předměty a další náhodné události. Na většině políček se spustí krátká soutěžní minihra. Hra obsahuje 16 miniher, 50 různých předmětů a mapy s více než 200 políčky na každé desce.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter