Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Final Fantasy IV

Přidáno 21. 1. 2023 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry

Final Fantasy IV, známá jako Final Fantasy II, je hra na hrdiny, kterou vyvinula a vydala společnost Square (nyní Square Enix) pro Super Nintendo Entertainment System. Byla vydána v roce 1991 a je čtvrtým hlavním dílem série Final Fantasy. Příběh hry sleduje Cecila, temného rytíře, který se snaží zabránit čaroději Golbezovi, aby se zmocnil mocných krystalů a zničil svět. Na této výpravě se k němu připojuje často se měnící skupina spojenců. Final Fantasy IV představila novinky, které se staly základními prvky série Final Fantasy a her na hrdiny obecně. Její systém "Active Time Battle" byl použit v pěti následujících hrách Final Fantasy a na rozdíl od předchozích her v sérii dala IV každé postavě vlastní neměnnou třídu postavy.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter