Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Ninja Five-0

Přidáno 21. 1. 2023 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry Ninja Five-0

Ninja Five-O, známý v regionu PAL jako Ninja Cop, je akční plošinovka videohra vyvinutá společností Hudson Soft a publikovaná společností Konami. Bylo vydáno pro Game Boy Advance v Severní Americe a Evropě v dubnu 2003. Hráči se ujmou role Joe Osugiho, ninji, který musí zastavit teroristickou skupinu ovlivněnou mystickými maskami. Poprvé byla oznámena na "Konami Gamers' Day" na začátku roku 2003. Hra získala obecně pozitivní recenze od kritiků videoher, ale nepodařilo se jí získat prodej a je často považována za jednu z nejvyhledávanějších kapesních her.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky