Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Advanced Wars 2 - Black Hole Rising

Přidáno 21. 1. 2023 521x hraní hry
Ovládání

Hraní na klávesnici:

Vybrat: SHIFT
Start: ENTER
Nahoru:
Dolů:
Doleva:
Doprava:
A: Klávesa Z
B: Klávesa X
Turbo A: Klávesa A
Turbo B: Klávesa S
L: Klávesa Q
R: Klávesa E
Turbo L: Klávesa R
Turbo R: Klávesa T

líbí
Popisek online hry Advanced Wars 2 - Black Hole Rising

Advanced Wars 2 - Black Hole Rising je taktická strategická hra pro Game Boy Advance, která se odehrává ve světě, který je neustále ohrožován válkami a konflikty mezi mocnostmi.

Hráč se ujímá role velitele armády, který má za úkol vyřešit různé vojenské problémy a porazit nepřátele. Hra nabízí celou řadu misí a úkolů, které hráč musí splnit, aby postupoval dále v příběhu. Každá mise má své vlastní cíle, jako je zabít všechny nepřátele, obsadit určité body na mapě nebo ochránit určité jednotky.

Hráč má k dispozici různé typy jednotek, jako jsou pěchota, tanky, dělostřelectvo, letadla a vrtulníky. Každá jednotka má své vlastní schopnosti a útoky, a hráč si musí vybrat správnou kombinaci jednotek, aby dosáhl vítězství. Hráč musí také správně využít terénu a překážek, aby mohl získat taktickou výhodu.

Hra obsahuje také mnoho multiplayerových možností, které umožňují hráčům soutěžit proti sobě v bitvách. Hráči si mohou vybrat, zda chtějí hrát proti sobě na stejném zařízení, nebo pomocí Game Boy Link kabelu, který umožňuje propojit dva Game Boy Advance.

Grafika hry je velmi kvalitní, s detailními animacemi a barevnými prostředími, které zachycují prostředí války a boje. Hudba a zvukové efekty také přispívají k atmosféře hry a umocňují napětí během bitev.

Advanced Wars 2 - Black Hole Rising je skvělá taktická strategická hra, která nabízí poutavou hratelnost a různé možnosti, jak zvítězit nad nepřáteli. Hráči, kteří hledají kvalitní taktickou hru, nebudou s touto hrou zklamáni.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky