Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Retro hry z konzole Gameboy Advance

Zavzpomínejte na staré časy

Gameboy Advance (GBA) byl jednou z nejoblíbenějších přenosných herních konzolí na trhu. Byl vydán společností Nintendo v roce 2001 jako nástupce Gameboy Color a nabídl mnoho inovativních funkcí a vylepšení.

Na veškerou grafiku, hry a další multimédia se vztahují autorská práva příslušných vlastníků a autorů.

Advanced Wars Strategie
Driv3r Akční
BackTrack Akční
Dokapon Adventura
Final Fantasy IV Role-playing game
Ecks VS Sever 3D Akční hra
Golden Sun Adventura
LEGO Bionicle Adventura
LEGO Racers 2 Závodní
Lady Sia Plošinovka
Tweety and the Magic Gems Tahová strategie
Alien Hominid Plošinovka
Fotografie Gameboy Advance

Historie

Gameboy Advance byl vyvinut jako pokračování úspěšné řady Gameboy. Jednalo se o první konzoli z řady, která byla vybavena podsvětleným displejem, který umožňoval hrát hry i za špatných světelných podmínek. Kromě toho byla konzole vybavena výkonnějším procesorem, což umožnilo větší a komplexnější hry.

Vlastnosti

Gameboy Advance měl rozlišení 240 x 160 pixelů a zobrazoval 32 000 barev. Displej byl podsvětlen a umožňoval hrát hry i za špatných světelných podmínek. Konzole byla napájena dvěma AA bateriemi a měla výdrž až 15 hodin.

GBA měla také několik nových funkcí, včetně konektivity s Nintendo Gamecube a možnosti hrát multiplayer hry s ostatními hráči pomocí Gameboy Advance Link kabelu. Konzole měla také slot na kartu, který umožňoval hráčům hrát hry uložené na karte.

Nejlepší hry

Gameboy Advance měl širokou nabídku her, které byly k dispozici pro hráče. Zde jsou některé z nejlepších her pro tuto konzoli:

  • The Legend of Zelda: A Link to the Past/Four Swords - remasterování klasického titulu pro SNES s novými funkcemi a možností hrát multiplayer hry s ostatními hráči pomocí Gameboy Advance Link kabelu.
  • Metroid Fusion - akční adventura s postavou Samuse Arana.
  • Mario Kart: Super Circuit - arkádová závodní hra se slavným hrdinou od Nintenda.
  • Advance Wars - taktická strategická hra, která umožňovala hrát proti sobě dva hráče.
  • Golden Sun- RPG, která se stala jedním z nejlepších RPG titulů pro GBA.
ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky