Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Fruit Smash Master

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Arkádová
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Fruit Smash Master Fruit Cutter is a fun and challenging fruit slicing game. fruit smashing is an essential skill for cooking and eating. By slicing fruit, you can make it easier to get the most out of your fruits by making them more accessible and tasty. Fruit Smash Master offers a unique and challenging experience that will have you coming back for more! The objective of the game is to cut as many pieces from a fruit as possible in the shortest time. The player can use different fruits, but care should be taken that they are not too heavy or too thin so that they do not break during cutting. The fruit slices can be set on different surfaces such as a desk, table, or floor and there are several levels of difficulty available for players to increase their chances of winning.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.