Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Animals Pairs Match 3

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Puzzles
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

It's no secret that players love matching three or more objects together in order to complete a task. And now, they can do so with animals in an online game called Animals Pairs Match 3. This game is based on the popular matching games you may have played on mobile devices or computers, but with animals as the main focus. The object of the game is to match up two of the same animals and then move on to the next level. Levels get harder and faster as you go, and if you can't complete a level within a certain time limit, the game will end and you'll have to start over. The game is simple to play but hard to master, so be sure to try it out today!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.