Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

2D Platformer Coin

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Classics
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Help the dude collect coins, to win and pass the round ! The game is that you need to collect coins and win the round, Coins are collected by a character, you must pass a series of tests to reach the coins and pick it up, To pass and win you need to collect 8 coins, but you do not think that this is easy. Try and test your skills and mind! How to play: Controls: Button-W-jump up, Button-S-walk down, Button-D-walk right, Button-A-walk left, And if you jump to hold the SPACE button, the character will slowly descend to the ground as if gravity has turned off.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter