Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Tiny Chick

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Arkádová
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Tiny Chick is inspired by the conception of“easy-to-play, hard-to-master”, it is not only a simple casual game you can play all the time, but also very challengable. Just tap, hold, and then release, the chick will jump over the pillars! Although it is easy to play, it will be hard to get high score. Players have to figure out when and where to go so as to make the chick jump over the pillars! The more pillars you can jump over, the more scores you can claim! With the scores, you can unlock more characters! How long can you persist? How best can you score? Let's wait and see!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.