Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Survival Commando

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Adventura
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Survival Commando is a top-down shooter. Top-Down Shooter Survival Games is an action game with a lot of adrenaline. It is a shooting game, and you must survive in the midst of zombies. In this exciting game, you will have to go through a series of levels, which will get harder as you go. Do you love playing top-down shooter games? It's a zombie outbreak! Solve exciting puzzles while fighting to stay alive in this action shooter game. Planned levels range from tense zombie shootouts to relaxing walks along steep cliffs with breathtaking views as you try to spot the easiest path ahead. Is it an ideal day out? No, but it sure is fun! Try your hand at some amazing motorcycle stunts while saving the world. You can play it on your PC or on your mobile phone.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.