Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Penguin Skip

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Arkádová
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Little penguin Spok likes to jump from one ice floe to another. He doesn’t like splashing into the water that much though. Help Penguin Spok in his journey! Tap anywhere on the right side of the screen to jump to the floe on the right and anywhere on the left to jump left. Don’t fall into the water, as Penguin Spok doesn’t like that at all (it’s a bit strange for a penguin, isn’t it?). From time to time there’s going to be some fish on the ice - collect that for extra points. After each game, depending on your score, you’ll get some pretty cool gifts. Tap on them to unravel and grab some super cool hats and scarfs for the Penguin Spok. There are over 200 combinations of the Spok’s outfits, enjoy finding your most favorite one!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter