Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Pick Me Up

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Tagy hry

Puzzle, Kids, Driving, Car, Boy, Avoid

líbí
Popisek online hry Pick Me Up

Existuje arkádová hra Pick Me Up. Jste taxikář, který na ulici hledá zákazníky. I když jsou na začátku všechny vaše cesty vyznačené, stále pro vás není úplně jednoduché cestu dokončit a vyřídit všechny objednávky od cestujících. Jediné, na co se musíte soustředit, je stav dopravy v reálném čase. Jak vidíte, jedinou obtíží v této hře je načasování přejezdu silnice. Podaří se vám dokončit všechny objednávky od cestujících a získat odměnu?

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky