Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Merge Master Dinosaur Fusion

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Ahoj, lidi! Podívejte se zde, doporučím vám populární hru, která se jmenuje Merge Master Dinosaur Fusion. Je to zábavná, arkádová hra, která je vhodná pro všechny věkové kategorie. Stačí pouze přetahovat dinosaury a uspořádat jejich pozice na správném místě, abyste porazili nepřátele. Čím více úrovní odemknete, tím více nepřátel musíte porazit. Nebojte se! Váš tým je silný, pokud ho dokážete dobře ovládat. Pojďme tedy nyní vyzvat váš mozek! Pojďme na to!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter