Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

My Mini Mart

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry My Mini Mart

My Mini Mart je velmi populární nečinná hra, která provozuje vlastní Mini Mart. Pěstujte ekologické rostliny, starejte se o zvířata a prodávejte produkty zákazníkům. Pak najímejte pracovníky, stavte nové obchody, rozšiřujte podnikání v supermarketu pomocí peněz, které vlastníte. Jste si jisti, že svůj Mini Mart rozrostete na impérium? Pojďme se na tuto pohodovou, ale náročnou cestu vydat hned teď!

Náhodné hry

🕹️ Zahrát hru Save The Ball - na Hrani-zdarma.eu
Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Save The Ball

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Save The Ball

Zachraň míč je náročná logická hra. Musíte přejet prstem po kroužcích a spojit trubky tak, aby míč hladce spadl dolů. Hraním této hry si můžete ve volném čase procvičit své schopnosti a soustředění. Myslím, že realistické kuličky a dřevěné kroužky vám poskytnou lepší zážitek. Pojďme si ji nyní vyzkoušet!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky