The gaming portal hrani-zdarma.eu is in beta 1.0 and may contain bugs and some peanut.

Super Wordle Game

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Super Wordle Game

Super Wordle Game je vynikající hra pro trénování slovní zásoby! Můžete si vybrat libovolný režim výzvy! K dispozici je 26 písmen a vy mezi nimi musíte najít správnou odpověď. Odpověď můžete zkusit najít pětkrát. Pokud se vám to opravdu nepodaří, můžete kliknutím na výzvu vyloučit chybná písmena. V dalším režimu navíc musíte postupně kliknout na čtyři písmena, abyste získali odpověď. Bez ohledu na to, který režim si vyberete, se naučíte více slov. Pojďte!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky