Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Cricket Champions Cup

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Cricket Champions Cup je sportovní hra. Pravidla jsou velmi jednoduchá. Kriket je sport založený na odpalování, nadhazování a chytání míčku. Útočícím hráčem je pálkař a během hry mohou být vždy posláni mimo hřiště pouze dva lidé, kteří usilují o získání vysokého skóre. Na straně bránících hráčů vypadne z hřiště 11 hráčů najednou za hru. Jeden z nadhazovačů byl zodpovědný za házení míče do branky za pálkaře a snažil se ho vyhnat ze hry. Po skončení kola sázek útočící strany se oba týmy Útok a obrana prohodí a vítězem se stane tým s vyšším skóre. Pokud jste fanoušky těchto sportů, nenechte si tuto hru ujít!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.