Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Cricket Champions Cup

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Cricket Champions Cup

Cricket Champions Cup je sportovní hra. Pravidla jsou velmi jednoduchá. Kriket je sport založený na odpalování, nadhazování a chytání míčku. Útočícím hráčem je pálkař a během hry mohou být vždy posláni mimo hřiště pouze dva lidé, kteří usilují o získání vysokého skóre. Na straně bránících hráčů vypadne z hřiště 11 hráčů najednou za hru. Jeden z nadhazovačů byl zodpovědný za házení míče do branky za pálkaře a snažil se ho vyhnat ze hry. Po skončení kola sázek útočící strany se oba týmy Útok a obrana prohodí a vítězem se stane tým s vyšším skóre. Pokud jste fanoušky těchto sportů, nenechte si tuto hru ujít!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky