Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Impostor Royal Killer

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Zabijáci se často skrývají ve tmě, ale ve hře Impostor Royal Killer můžete s naší milou Among Us plnit vzrušující vražedné mise ve vesmíru. Budete spolupracovat s ostatními hráči a sbírat materiály, které padají z oblohy, včetně různých Like zbraní, munice, ochranných předmětů, a dokonce i míčů, musíte co nejrychleji posbírat předměty a zabít ostatní hráče. Dobře tyto materiály využijte a staňte se konečným vítězem, přičemž si zajistěte přežití!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter