Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Count Masters: Crowd Runner 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Count Masters Crowd Runner 3D je nejen zajímavá nová arkádová hra, ale také digitální logická hra, která vyžaduje přemýšlení. Na této plošině připomínající střelný prach musíte nasbírat dostatek spoluhráčů, abyste přežili bitvu. Stojí za to poznamenat: Ano, počet spoluhráčů závisí na počtu překážek, na které během běhu narazíte. Každá překážka je označena číslem. Musíte zvolit správný počet, abyste nepřátele porazili. Pojďte si vyzkoušet hru Count Masters: Vyzkoušejte si hru Davový běžec 3D!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter