Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Couples Yoga

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Couples Yoga

Jste v józe začátečníci a obáváte se, že nezvládnete obtížné pozice? Jóga pro páry je vzdělávací hra, která je velmi vhodná pro domácí hubnutí. Je vhodná pro začátečníky i pro lidi, kteří mají rádi jógu. Díky tomuto zdravému cvičení můžete zvýšit svou fyzickou kondici a dosáhnout úbytku hmotnosti. Může vám také pomoci snížit stres a zlepšit pozornost. Síla, mnoho z těchto pozic vám může pomoci spalovat tuky tím, že zvýší váš metabolismus. Vaším úkolem je dokončit příslušnou činnost podle pokynů ve hře.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky