Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Is It Golf?

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Hra Is It Golf se ukázala být jednou z nejzajímavějších golfových her tohoto roku. V rozlehlých areálech golfových klubů se často setkáváme s kyvadlovou dopravou, která hráče golfu vyzvedává. Tyto kyvadlové autobusy jsou velmi lehké a mohou přepravovat 4-6 cestujících. Při příjezdu na golfové hřiště je sice kyvadlová doprava pomalá, ale cestující si mohou pohodlněji vychutnat výhled na golfové hřiště, protože kyvadlová doprava nemá prosklená okna. Ve hře je vaším úkolem kutálet kyvadlovou dopravu a přimět kyvadlovou dopravu k odvozu golfového míčku. Pokračujte vpřed, dokud míček přesně nedopadne do cílové jamky. Nejedná se o jednoduchou hru.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.