Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Crowd Stack Race 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Crowd Stack Race 3D

Na co čekáte? Pospěšte si a staňte se dobrým vůdcem! Crowd Stack Race 3D je velmi zajímavá a návyková arkádová hra. Vaším úkolem je shromáždit lidi se stejnou barvou pleti na celé plošině. V této nové a nejoblíbenější hře musíte stále běžet, Zároveň přes historické a poetické běžecké soutěže. Uspořádejte dokonale čas skoku a snažte se co nejlépe dosáhnout vyšší úrovně. Musíte posbírat co nejvíce lidí, vyhýbat se srážkám s ostatními barevnými lidmi a překážkami a snažit se nespadnout z budovy, abyste nepřišli o život. Dávejte pozor na sbírání odměn a hvězdiček na každé plošině.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky