Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Crowd Stack Race 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Na co čekáte? Pospěšte si a staňte se dobrým vůdcem! Crowd Stack Race 3D je velmi zajímavá a návyková arkádová hra. Vaším úkolem je shromáždit lidi se stejnou barvou pleti na celé plošině. V této nové a nejoblíbenější hře musíte stále běžet, Zároveň přes historické a poetické běžecké soutěže. Uspořádejte dokonale čas skoku a snažte se co nejlépe dosáhnout vyšší úrovně. Musíte posbírat co nejvíce lidí, vyhýbat se srážkám s ostatními barevnými lidmi a překážkami a snažit se nespadnout z budovy, abyste nepřišli o život. Dávejte pozor na sbírání odměn a hvězdiček na každé plošině.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.