The gaming portal hrani-zdarma.eu is in beta 1.0 and may contain bugs and some peanut.

Dice Pixel Stealer 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Dice Pixel Stealer 3D

Střetněte se s protichůdnými davy a staňte se pánem davu, který povede své lidi přes přeplněnou plošinu až do konce této epické hry. Pokud si právě myslíte, že Dice Pixel Stealer 3D je nudná logická hra, pak možná přijdete o zajímavou strategickou hru. Cílem této hry je správně ovládat počet skupin, kultivovat své stoupence a stát se vůdcem. Prokažte strategický směr svého ohromujícího vůdcovského ducha a vyzvěte své nepřátele na souboj s co největším počtem výhod. Ovládání hry je velmi jednoduché, stačí prsty ovládat pohyb davu, srážet se s nepřáteli a sbírat užitečné materiály pro vylepšení své úrovně.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky