Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Super Stickman Duelist

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Přemýšleli jste někdy o tom, jak stabilně stát a chodit ve vesmírném prostoru bez gravitace? Ve hře Super Stickman Duelist budete mít možnost vyzkoušet si bojovat ve stoprocentně beztížném prostředí. Díky online multiplayeru se můžete vrhnout přímo do akce a vyzkoušet si, jak dobře si vedou vaše strategické schopnosti a výhody v bitvách s ostatními hráči v reálném čase. Zároveň jde bezesporu o jednu z nejzajímavějších stickman her tohoto roku. Ať už jde o vtipné akce nebo návykovou hratelnost, vyplývá z toho, že se tato hra stala nejlepší ze stejného typu her. Zbraně, ať už se jedná o luk nebo kopí, můžete používat dle libosti. Vaším úkolem je zabít protivníka a vyhnout se jeho útoku.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter