Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Pop It Roller Splat

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Pokud se cítíte unavení nebo znudění, měli byste vyzkoušet tuto relaxační 3D hru na zabíjení času Pop It Roller Splat. Jedná se o zajímavou hru kombinující popovou hru a hru Roller Splat, díky které je hra trochu náročnější. Pop It Roller Splat může být neposedná hračka, kterou jste vždycky chtěli. Pokud se vy nebo vaše dítě snadno rozptýlíte, přeskakujete z jedné činnosti na druhou a je pro vás obtížné soustředit se na jeden úkol, měli byste vyzkoušet tuto uspokojivou hru a užít si její výhody. Nenechte si tuto hru ujít!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter