Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Run Run 3D Challenge

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

V této úžasné 3D běžecké hře Run Run 3D Challenge musíte hrát za malého chlapce a projít mnoha nebezpečnými místy. Kliknutím na pravou stranu obrazovky skočíte, kliknutím na levou stranu obrazovky se posunete, musíte rychle reagovat, abyste se vyhnuli těmto zátarasům, nebezpečným příšerám a sbírali hvězdičky. Nyní existuje 6 úrovní a my vytvoříme další úrovně, pokud se vám tato hra líbí, připojte se k dobrodružství a ukažte svůj herní talent v této hře Run Run 3D Challenge!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.