Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Clone Ball Rush

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Clone Ball Rush je logická hra pro volný čas. Musíte rozumně ovládat míč. Dotkněte se mechanismu, abyste vytvořili další malé kuličky a hladce prošli úrovní. Mnoho úrovní ve hře vám přinese různé obtížnosti. Kulička se bude nadále klonovat a bude jich stále více a více. Na hráče čeká mnoho dovedností, které mohou prozkoumat. Tato hra je vhodná pro děti všech věkových kategorií. Speciální efekty hry jsou velmi povedené. Pokud máte rádi hry s běháním s míčem, nenechte si ujít hru Clone Ball Rush!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter