Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

K-Games Challenge

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

K-Games Challenge je téměř strategická arkáda o přežití s 3D animacemi Squid Game. S AI protivníky můžete hrát hry Green Light a Red Light, Honeycomb Toffee, Tug of war, Marbles, Stepping Stones a SP Game. Všechny hry mají přísná časová omezení. Abyste vyhráli a přežili, musíte neustále utíkat a utíkat, místo abyste útočili na ostatní ve hře SP Game, která umožňuje všem útočit na sebe navzájem. Jsem rád, že přežijete ve všech hrách a dobře se pobavíte po zhlédnutí filmů.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.