Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Turn Left

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Zajímalo by mě, jestli jste někdy našli extrémní načasování a jeli rychle, když jste na kolech na křižovatce? Odboč doleva je arkádová hra s jednoduchými pravidly, která se vyhýbá autům bez ovládání. Podaří se vám pomoci všem níže uvedeným autům bezpečně odbočit doleva bez nehody na každé úrovni. V každé úrovni je vždy křižovatka a parkoviště. Důrazně doporučuji, abyste se nejprve seznámili s bezpečnými křižovatkami v rušných dopravních situacích. Jsem rád, že vás hra bude bavit a dokončíte je všechny!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.