Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Squidly Escape Fall Guy 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Squidly Escape Fall Guy 3D je podivná zručná padající arkádová hra. V rámci 3D stickman Squid Game modelů nemáte jinou možnost, než zůstat na cílové ploše pomocí vyhýbání se červeným stěnám a všem překážkám na každé úrovni. Dokud držíte obrazovku, můžete zůstat po celou dobu v aktuální výšce. Žluté hvězdičky, které můžete nasbírat v každé úrovni, slouží k odemknutí čtyř různých skinů v obchodě. Kéž byste mohli používat svůj oblíbený skin a dokončit všechny úrovně!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter