Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Emoji Color Sort Puzzle

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Emoji Color Sort Puzzle

Emoji mají dlouhý příběh, aby je lidé mohli používat ve zprávách. Emoji Color Sort Puzzle se hraje jako běžná logická hra na třídění kuliček s 3D emoji na trubkách. Bez časového a bodového omezení máte za úkol roztřídit všechny druhy čtyř stejných emoji do různých trubiček. Všechny druhy emotikonů je povoleno vkládat do prázdných zkumavek. Trubičky jsou omezeny na čtyři emotikony, takže na další stejné smí být umístěny pouze stejné vzory. Hodně štěstí a dokončete všechny čtyři obtížnosti ze 100 úrovní!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky