Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Flip Jump Race 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Jak se vám líbí skákat na kruhových plošinách? Flip Jump Race 3D se hraje jako zručná skákací arkáda, která je vyrobena z 3D stickmanů a plošinek. Vaším cílem je přeskakovat kruhové plošiny a v každé úrovni spadnout na značku čtvercové plošiny. Na obloze stojí mnoho kruhových plošin, pokud na plošinu nenápadně spadnete, vaše kamera se automaticky změní na další. Je povoleno, abyste přeskočili několik plošin, pokud byste ještě mohli spadnout na další plošinu.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter