Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

DIY Pop Toys Fun 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

V dnešní době se u dětí a dokonce i u dospělých stává stále oblíbenější hračkou k relaxaci. DIY Pop Toys Fun 3D se hraje jako arkádová simulační hra na výrobu hraček, která je vyrobena z 3D barevných kostek a speciálního procesního stroje. Máte možnost si celý proces výroby popové hračky vyzkoušet sami. Za normálních okolností musíte přetáhnout dodanou kostku do středu strojku s obrazcem. Poté musíte stisknout tlačítko a počkat jednu sekundu. Nakonec si můžete hračky sami vycvaknout!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter