Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Long Neck Run

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Zde je podivná arkádová hra na sbírání prstenů s názvem Long Neck Run, která je vytvořena na 3D herním enginu. Musíte pomoci stickmanovi s dlouhým krkem sbírat další barevné kroužky, aby si prodloužil krk a byl vyšší. Sbírat lze pouze kroužky stejné barvy, jako je aktuální barva stickmana, jinak o ty stávající přijdete do výchozího stavu. Doufám, že nasbíráte dostatečnou délku, abyste získali výšku dalších hraček a slavných vysokých budov, jako je Eiffelova věž.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.