Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Jump Stacky Cube 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Jump Stacky Cube se doporučuje jako sběratelská a skákací simulační arkáda, která je vyrobena z 3D kreslených emoji kostek. Vaším úkolem je pomoci fialové kostce posbírat objednané množství stejných kostek na dráze do cílové plošiny. Černé kostky s červeným X sníží jednu z vašich aktuálních kostek nebo donutí osamocenou kostku zemřít! Čím více úrovní projdete, tím obtížnější sběratelské mise vás čekají. Snažte se co nejlépe skákat na dvě plošiny najednou nebo skákat na modré kostky s bílými kolečky. Bavte se!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter