Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Jump Stacky Cube 3D

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Jump Stacky Cube 3D

Jump Stacky Cube se doporučuje jako sběratelská a skákací simulační arkáda, která je vyrobena z 3D kreslených emoji kostek. Vaším úkolem je pomoci fialové kostce posbírat objednané množství stejných kostek na dráze do cílové plošiny. Černé kostky s červeným X sníží jednu z vašich aktuálních kostek nebo donutí osamocenou kostku zemřít! Čím více úrovní projdete, tím obtížnější sběratelské mise vás čekají. Snažte se co nejlépe skákat na dvě plošiny najednou nebo skákat na modré kostky s bílými kolečky. Bavte se!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky