Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

In Search of Wisdom and Salvation

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Akční hra
Ovládání

Myš - , klávesy WASD - pohyb, SHIFT - běh, mezerník - skok / stisknutí políčka, E - interakce, C - přikrčení, P - pauza

Tagy hry

líbí
Popisek online hry In Search of Wisdom and Salvation

FPo ničivé globální válce v roce 2050 zahynula většina obyvatel Země a zůstala jen malá skupina přeživších. Jeden takový kmen se snažil vytvořit lepší budoucnost tím, že se poučil z minulých chyb lidstva. Nedávno jeden mystický jedinec objevil cennou knihu, která by mohla kmenu posloužit jako průvodce. Bohužel okupanti převzali kontrolu nad oblastí, kde byl muž naposledy spatřen. Aby získal knihu zpět a našel muže, vyšle kmen do oblasti robota. Úkolem robota je najít muže a přivést knihu zpět, aby pomohl kmeni v jeho úsilí o lepší budoucnost.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky