Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Wounded Summer Baby

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Action Games
Ovládání

Myška - střelba, klávesy WASD - pohyb, mezerník - skok, SHIFT - běh, P - pauza

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Wounded Summer Baby

Wounded Summer Baby Edition je akční střílečka zasazená do prostředí divokého západu, která se pyšní úžasnou grafikou. Hlavním hrdinou příběhu je nemluvně jménem Tecumseh, které pochází z indiánského kmene. Když je Tecumsehův kmen brutálně napaden, dojde k tragédii, která má za následek ztrátu jeho soukmenovců a únos jeho sestry. Tecumseh je odhodlán hledat spravedlnost a zachránit svou sestru, a tak se vydává na zrádnou výpravu, při níž prochází nebezpečným terénem a cestou čelí hrozivým nepřátelům. Hráči se v této napínavé a emocemi nabité hře připojí k Tecumsehovi na jeho odvážné cestě za pomstou svého kmene a záchranou své sestry.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky