Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Swordsman of Persia

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie: Akční hra
Ovládání

Myš - útok, klávesy WASD - pohyb, SHIFT - běh, mezerník - skok, E - interakce, P || ESC - menu

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Swordsman of Persia

Swordsman of Persia: Ancient Story přenese hráče do starověké Persie prostřednictvím poutavé a strhující akční plošinovky z pohledu třetí osoby. V roli hlavního hrdiny Bahrama se hráči vydají na cestu plnou dobrodružství a vzrušení, když se budou snažit pomstít masakr svého města Khavarshahr a zachránit zajaté obyvatele, včetně milované královské dcery. Invaze nelítostných útočníků do Bahramova rodného města měla za následek rozsáhlou zkázu a ztráty na životech. Bahram, hnán potřebou pomstít se a osvobodit svůj lid, se vydává na výpravu, která prověří jeho schopnosti a odhodlání. Hra Swords of Persia: Ancient Story s nádhernou grafikou a napínavým příběhem je nutností pro každého, kdo má rád akční hry zasazené do historického prostředí.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky