Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Squad Hero Tower

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - interakce

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Squad Hero Tower je smíšená akční a logická hra, ve které budete muset umístit svého hrdinu do věže a bojovat proti nepřátelům, kteří jsou oblečeni podobně jako ve hře Squad Game. Cílem vašeho hrdiny bude zabít všechny nepřátele v okolí. Aby se mu to podařilo, musí mít vyšší číslo než nepřítel. Za každé zabití se číslo vašeho hrdiny zvýší a vy se můžete přesunout do dalších částí věže. Takto můžete zničit všechny své protivníky a vyhrát úroveň. Hra nabízí celkem 40 úrovní, takže se nemusíte bát, že byste se brzy začali nudit. Za vydělané peníze si budete moci zakoupit nové kůže.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.