Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Forest Hunter

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - Střelba, E - Noční vidění, P - Pauza

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

V dnešní hře budete hrát za lovce, který se snaží ulovit určitý počet zvěře. Hned na začátku si můžete vybrat, jaký druh zvěře chcete lovit. Na výběr je šest možností a mezi obtížněji ulovitelné druhy patří zajíci a kachny. Pozor si musíte dávat na vlky, kteří na vás zaútočí hned poté, co vystřelíte ze zbraně. Ke každému zvířeti si můžete zvolit úroveň obtížnosti, ale pokud ji začnete snižovat, odměna bude menší. Snažte se vydělat co nejvíce peněz, abyste si mohli v obchodě koupit nové zbraně. Je jich k dispozici spousta, některé vypadají skvěle, i když mohou být dražší než jiné. Lovecká sezóna už začala, tak hurá do toho!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter