Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Forest Hunter

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Myš - Střelba, E - Noční vidění, P - Pauza

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Forest Hunter

V dnešní hře budete hrát za lovce, který se snaží ulovit určitý počet zvěře. Hned na začátku si můžete vybrat, jaký druh zvěře chcete lovit. Na výběr je šest možností a mezi obtížněji ulovitelné druhy patří zajíci a kachny. Pozor si musíte dávat na vlky, kteří na vás zaútočí hned poté, co vystřelíte ze zbraně. Ke každému zvířeti si můžete zvolit úroveň obtížnosti, ale pokud ji začnete snižovat, odměna bude menší. Snažte se vydělat co nejvíce peněz, abyste si mohli v obchodě koupit nové zbraně. Je jich k dispozici spousta, některé vypadají skvěle, i když mohou být dražší než jiné. Lovecká sezóna už začala, tak hurá do toho!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky