Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Penguins.io

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Myš - Pohyb

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Penguins.io

Penguins.io je návyková hra, ve které ovládáte malého tučňáka bojujícího na ledové hoře. Vaším cílem bude vytlačit všechny ostatní tučňáky. Pokud se stanete posledním přeživším tučňákem, vyhrajete. Je to něco jako ledový battle royale. Vyhrává ten, kdo přežije jako poslední. Ledovec se bude zmenšovat a zmenšovat, protože jednotlivé kusy začnou odpadávat. Proto bude stále těžší bránit se útokům nepřátel a přežít. Nemáte jinou šanci než zaútočit jako první. Jediné, co musíte udělat, je nasměrovat svého tučňáka správným směrem a nabrat co nejvíce síly. Tímto způsobem můžete odpálit více protivníků najednou.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky