Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Penguins.io

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - Pohyb

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Penguins.io je návyková hra, ve které ovládáte malého tučňáka bojujícího na ledové hoře. Vaším cílem bude vytlačit všechny ostatní tučňáky. Pokud se stanete posledním přeživším tučňákem, vyhrajete. Je to něco jako ledový battle royale. Vyhrává ten, kdo přežije jako poslední. Ledovec se bude zmenšovat a zmenšovat, protože jednotlivé kusy začnou odpadávat. Proto bude stále těžší bránit se útokům nepřátel a přežít. Nemáte jinou šanci než zaútočit jako první. Jediné, co musíte udělat, je nasměrovat svého tučňáka správným směrem a nabrat co nejvíce síly. Tímto způsobem můžete odpálit více protivníků najednou.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.