Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Russian Hill Driver

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Šipky - jízda, mezerník - brzda, C - změna kamery

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

V dnešní hře budete hrát za ruského řidiče kamionu. Vaším cílem bude přepravit těžký náklad na určené místo. Nejprve musíte náklad vyzvednout a poté sledovat dopravní značky, které vás dovedou do cíle. Bude na vás čekat mnoho překážek, které musíte překonat, protože pokud vám náklad vypadne z kamionu, budete muset úroveň začít znovu. Až se dostanete do garáže, budete moci změnit barvu svého vozu, nebo si koupit úplně nové auto. Je to jen na vás. Později budete moci odemknout zimní nastavení, které je na začátku hry uzamčeno. Tak nastartujte své auto a pojďte si zahrát!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter