Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Super Red

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - střelba, klávesy WASD - pohyb

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Super Red je poměrně obtížná střílečka, kde budete muset obezřetně využívat svůj čas. Čas můžete zpomalit tím, že budete stát na místě, a pohybem ho zase přimějete normálně plynout. Tuto dovednost využijte proti nepřátelům. Pro pohyb své postavy můžete používat klávesy WASD. Při pohybu bude čas plynout normálně, při stání na místě se čas zpomalí. Cílem hry je zabít co nejvíce nepřátel. Ti se budou v aréně objevovat průběžně. Musíte být stále ve střehu a přemýšlet o svém dalším tahu.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.