Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Super Red

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Myš - střelba, klávesy WASD - pohyb

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Super Red

Super Red je poměrně obtížná střílečka, kde budete muset obezřetně využívat svůj čas. Čas můžete zpomalit tím, že budete stát na místě, a pohybem ho zase přimějete normálně plynout. Tuto dovednost využijte proti nepřátelům. Pro pohyb své postavy můžete používat klávesy WASD. Při pohybu bude čas plynout normálně, při stání na místě se čas zpomalí. Cílem hry je zabít co nejvíce nepřátel. Ti se budou v aréně objevovat průběžně. Musíte být stále ve střehu a přemýšlet o svém dalším tahu.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky