Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Maze Cube

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Šipky - Pohyb

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Maze Cube

Maze Cube je hra zaměřená na reflexy, ve které se snažíte dostat kuličku do bludiště a pak zase ven. Problém je, že se můžete pohybovat pouze dopředu a není možné se zastavit. Kromě toho se nesmíte dotknout žádné ze stěn bludiště, jinak hra končí a musíte začít znovu. Hra má pro vás jediný cíl, zůstat naživu a získat co nejvíce bodů. Kromě toho se také můžete pokusit cestou sbírat diamanty. Grafika je opravdu minimalistická, takže nečekejte nic hvězdného. Tak pojďte, pojďte si zahrát!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky