Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Cash Transport Simulator

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Šipky - Pohyb, Mezerník - ruční brzda, E - vstup do vozu, P - pauza, L - zámek myši

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Cash Transport Simulator

V dnešní 3D hře budete pracovat jako zaměstnanec banky. Vaším úkolem bude vozit peníze do bankomatů na přesně určených místech. Budete dělat stále stejnou věc - vyzvedávat peníze v bance. Nasedněte do auta. Začněte jezdit směrem k bankomatu a vložte do něj peníze. Poté musíte autem dojet do práce a je konec. Váš kolega je vždy s vámi a pomůže vám, pokud vás přepadne. Při řízení se snažte být co nejopatrnější. Stačí, abyste narazili do nevinného civilisty, a hra může hned poté skončit. Tak pojďte a hrajte!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky