Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Crazy Bull Attack

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - střelba, klávesy WASD - pohyb, mezerník - skok, SHIFT - sprint, P - pauza, L - zámek myši

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

V dnešní hře budete pracovat jako lovec. Město vás zavolalo poté, co několik býků uteklo do ulic a rozbíjejí vše, co najdou. Vaším úkolem je začít je odstraňovat a zachránit tak lidi, kteří tam žijí. Ze začátku jich nebude tolik, ale brzy se vám bude přitvrzovat, abyste přežili. Za vydělané peníze si kupte nové zbraně, které vám pomohou v boji proti těmto nebezpečným zvířatům. Hra nabízí v pořádku grafiku a jednoduché ovládání, tak pojď, vyzkoušej ji!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.