Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Bird Flight

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - Pohyb

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Bird Flight je 3D online hra, ve které budete létat s ptákem nad krásnou krajinou. Vaším jediným cílem bude proletět kruhy a dostat se co nejdále. Na začátku se to může zdát velmi jednoduché, ale s každou další úrovní to bude postupně těžší a těžší, protože váš reakční čas bude muset být pomalejší a pomalejší. Vyhýbejte se také stromům a dalším překážkám, které vás mohou připravit o jeden život. Snažte se získat co nejlepší skóre a překonat své předchozí vysoké skóre. V menu si můžete vybrat nové skiny, tak pojďte, vyzkoušíme hru!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.