Herní portál hrani-zdarma.eu se nachází ve verzi beta 1.0 a může obsahovat chyby a stopy arašídů.

Wild Wolves

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Herní kategorie:
Ovládání

Šipky - Pohyb, SHIFT - Sprint, Mezerník - Útok

Tagy hry

líbí
Popisek online hry Wild Wolves

Wild Wolves je 3D hra, ve které ovládáte divokého vlka. Budete se snažit dokončit každou úroveň, přičemž každá úroveň je trochu jiná. Na začátku bude hra poměrně jednoduchá - následujte alfu. Poté budete muset lovit kořist nebo bránit smečku před nepřáteli. Přečtěte si pokyny popisující cíl, abyste vždy věděli, co máte dělat. U každé úrovně je přítomen časový limit, takže pokud se vám ji nepodaří dokončit v tomto časovém limitu, budete ji muset opakovat. Hra má průměrnou 3D grafiku a ovládání by mohlo být lepší, ale i tak je škoda, že vám hra nabízí pouze 9 úrovní. Podaří se vám dokončit všech 9 na první pokus?

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky