Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Lion Hunter

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Myš - Střelba

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Lion Hunter je akční 3D hra, ve které budete hrát za lovce lvů. Čeká na vás několik úrovní, ve kterých budete mít jediný cíl, zabít nebezpečná zvířata a ochránit tak džungli. Některým lvům stačí k zabití jedna kulka, jiní budou potřebovat alespoň dvě. Po prvním výstřelu se lvi rozběhnou směrem k vám, takže buďte připraveni. V mnoha úrovních vám nehrozí bezprostřední nebezpečí, ale přesto budete muset chránit ostatní zvířata, například zebry. Musíte střílet co nejrychleji. Každá úroveň má také časový limit, takže si dávejte pozor.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter