Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Twisty Rolling

Přidáno: 21. 10. 2022 11 odehraných her
Ovládání

Šipky - Pohyb

Tagy hry

líbí
Popisek online hry

Twisty Rolling je rychlá hra, ve které ovládáte kuličku na nebezpečné plošině. Budete muset rychle reagovat, protože míček míří k překážkám, které někdy uvidíte až na poslední chvíli. Kromě toho se musíte dostat dál a získat body, které pak můžete utratit za kůže. Pokud se chcete dostat opravdu daleko, zkuste nějaký trik. Vystupte z plošiny a chvíli létejte. Pak se budete muset vrátit zpět na plošinu, jinak budete muset začít znovu. Hodně štěstí!

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.
Logo Discord serveru Ikona mailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA

Subscribe to our newsletter